Kilka słów od zespołu

Debiutancki singiel zespołu „keep aLIVE” jest zapowiedzią kolekcji dziesięciu singli o wspólnym temacie – DEKALOG. Pierwszy singiel zawiera dwa utwory:

1) PROLOG
2) PO PIERWSZE

Wybór tematu kolekcji nie jest przypadkowy. Członkowie zespołu chcą na swojej drodze życia wrócić do bazy, podstaw wiary i moralności. Chcą zwrócić uwagę na to co jest najważniejsze, co pomaga i czym najlepiej kierować się w życiu. Zwracają też uwagę na to, że nikt nigdy nie jest na straconej pozycji. Zawsze jest Ktoś Kto wyciąga do każdego z nas rękę. Mówią też o wolności, wolnej woli, dzięki której możemy tę rękę chwycić lub odrzucić i zaufać tylko własnym siłom. Kolekcja „DEKALOG” mówi o tym, że każdy z nas ma swoje życie wewnętrzne. Życie, które tęskni za dobrem, tym najczystszym, najlepszym, które tęskni za pokojem, za miłością, a te „dziesięć słów” jest najlepszym drogowskazem.

Członkowie zespołu stawiają na autentyczność. Większość z nas jest w swojej drodze wiary dopiero na starcie. Wiemy, że jest BÓG. Mamy też świadomość jak obecny świat zamazuje Jego obraz przed naszymi oczami, jak bardzo zagłusza Jego obecność. Nie zawsze potrafimy modlić się słowem, ale naszą modlitwą jest muzyka. Mamy świadomość upływającego czasu i na to też zwracamy uwagę innym. Musimy obudzić się i stanąć w prawdzie. Brać życie w swoje ręce i działać. Wygodnie jest być obserwatorem i komentatorem, ale czy o to chodzi? Dlatego mówimy: „wierz, żyj, nie trać dni”, „jako gracz, nie widz”, bądź „w centrum zdarzeń”. Jeżeli nie wiesz co masz robić, jak żyć, to my mówimy: masz DEKALOG! „A twoje serce wie, że drogowskazem ma być”. Pamiętaj, że życie płynie, że możesz nie zdążyć, że może przejść tuż.
Nie dopuść do tego, żebyś kiedyś usłyszał: „JEST JUŻ ZA PÓŹNO!”

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas, osób, które chociaż błądzą, mylą się i gną to idą w dobrym kierunku. Życzymy samych pozytywnych doznań podczas słuchania naszego pierwszego singla.

Pozdrawiamy
Zespół „keep aLIVE”